WeFix RolePlay
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
avatar
adivasile
Mesaje : 1
Puncte : 11418
Data de înscriere : 27/12/2017

aplicatie national guard. Empty aplicatie national guard.

Mier Dec 27, 2017 11:36 am
Nickname: Adrian
Level: level 7
Warns: 0/3
Varsta reala:Am frumoasa vârstă de 14 ani.
Cate ore pe zi acorzi serverului? (fara sleep/afk):3-4 sau mai mult ore fără sleep sau afk.
Ai fost vreodata banat? Daca da, din ce motiv?:Nu am fost banat.
De ce doresti sa te alaturi factiunii?Doresc sa intru in NG din mai multe puncte de vedere.Imi place organizarea factiunii, implicarea membrilor, imi place acest colectiv minunat prin tot cea ce face.Aceasta factiune este una admirata pe server, iar facand parte din ea imi pot creste reputatia si imi pot creea un fh excelent.
Esti capabil sa lucrezi in echipa?Desigur.
Cu ce se ocupa National Guard?Național Guard se ocupa cu arestarea și uciderea suspecților cu wanted.
Descrie-te in 20 de cuvinte.Ma numesc Adrian, am aproape 15 ani si sunt din orasul Simeria. Sunt o fire perseverenta, calma, cu simtul umorului, imi place sa imi ating obiectivele pe care mi le propun, sunt de ajutor, imi place sa ma implic in diverse colaborari ce tin de lucru in echipa.
Esti de acord ca daca nu respecti liderul sau co-liderul factiunii sa fii sanctionat cu faction warn sau chiar uninvite?Da.
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum