WeFix RolePlay
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
avatar
TeodorPlayz
Mesaje : 2
Puncte : 11566
Data de înscriere : 27/12/2017

Cerere Helper Empty Cerere Helper

Joi Dec 28, 2017 6:50 pm
Nick pe server:TeodorPlayz
Cea mai mare realizare pe server:Mi-am luat casa si multe masini si sunt in factiune
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?:In LSPD si am stat 2 zi
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?:In LSPD 2 zi si am iesit ca nu era multa lume cu wanted

De ce crezi ca meriti helper:Deoarece vreau sa ajut playerii de pe acest server si sunt foarte activ , vreau sa imbogatesc comunitatea cu ideeile mele.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?:In jur de 4-5 avand in vedere ca este vacanta..
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?:Sa ajut playerii de pe server cat de mult posibil si sper sa o obtin
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?:Toti oamenii sunt speciali in felul lor , eu inca nu mi-am dat seama la ce sunt special.

Ai fost banat vreodata pe acest server? Daca da, specifica toate banurile:Nu , nu am fost niciodata banat pe acest server
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:Da am primit JAIL deoarece am facut la inceput DM pe un prieten si a dat /report pe mine

Varsta reala:15 ani
Ce alte jocuri joci?:GTA 5 , PUBG , ARMA 3 , Left 4 Dead 2 si SAMP
De ce iti place sa joci samp?:Deoarece este un joc multiplayer si imi place ideeile serverelor
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Dupa ce termin liceul doresc sa devin navigator

Daca un player te intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?:Pentru a face skill la rob trebuie sa dai te duci intr-un magazin , si sa tastezi comanda /rob , iar pentru a face skill mai mare trebuie sa faci acest lucru de cat mai multe ori posbil.
Daca un player intreaba cum face sa-si ia job-ul de Trucker, ce ii raspunzi?:Tasteaza comanda /jobs si alege jobul de Trucker , dupa ce ai ajuns la checkpoint tasteaza /getjob iar apoi /work
Daca un player intreaba cum aplica in factiunea FBI, ce ii raspunzi?: Tasteaza in chat /forum,introdu link-ul primit si du-te la sectiunea aplicatii si aplici la factiunea dorita. ( FBI )
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum