WeFix RolePlay
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
avatar
bosmania
Mesaje : 3
Puncte : 11639
Data de înscriere : 26/12/2017

Aplicatie helper. Empty Aplicatie helper.

Mar Dec 26, 2017 9:52 pm
Nick pe server:bosmania
Cea mai mare realizare pe server:sa devin liderul National Guard;
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?:Pe acest server sunt in acest moment in National Guard.
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?:Pe acest server am fost si sunt in National Guard.

De ce crezi ca meriti helper:Deoarece vreau sa ajut playerii de pe acest server si sunt foarte activ.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?:In jur de 3-4 ore.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?:Sa ajut playerii de pe server cat de mult pot.
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?:Sunt o fire caruia ii place sa ajute toate persoanele,si pe samp si in realitate.

Ai fost banat vreodata pe acest server? Daca da, specifica toate banurile:Nu,nu am mai fost banat.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:Nu,nu am primit.

Varsta reala:15 ani
Ce alte jocuri joci?:Deocamdata doar samp.
De ce iti place sa joci samp?:Deoarece este un joc multiplayer in care interactionezi cu alti oameni si petreci timp cu prietenii.
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Dupa terminarea liceului planuiesc sa ma mut in Statele Unite la niste prieteni de familie.

Daca un player te intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?:Pentru a face skill la rob trebuie sa jefuiesti o banca/afacere,de cate ori este necesar in /skills.
Daca un player intreaba cum face sa-si ia job-ul de Trucker, ce ii raspunzi?:Tasteaza comanda /jobs si alege Trucker,iar odata ajuns acolo tasteaza comanda /getjob.
Daca un player intreaba cum aplica in factiunea FBI, ce ii raspunzi?: Tasteaza in chat /forum,introdu lik-ul in browser si fa o aplicatie in sectia Aplicatii.
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum