WeFix RolePlay
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
avatar
z3Ro
Mesaje : 1
Puncte : 11658
Data de înscriere : 27/12/2017

Cerere helper z3Ro Empty Cerere helper z3Ro

Mier Dec 27, 2017 3:42 pm
Nick pe server: z3Ro
Cea mai mare realizare pe server: nu am o realizare.
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?: Pe acest server nu sunt in nici-o factiune.
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?: Nu am fost in nici-o factiune

De ce crezi ca meriti helper: Pentru ca vreau sa ajut serverul prin ajutarea playerilor cu raspunsuri la intrebari .
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?: Acord jocului 5 ore pe fiecare zi.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?: O sa ajut playeri de level mic.
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?: Nu sunt diferit de alti consider ca  toti suntem la fel.

Ai fost banat vreodata pe acest server? Daca da, specifica toate banurile:  Nu,nu am mai fost banat.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?: Nu,nu am primit.

Varsta reala:15 ani
Ce alte jocuri joci?: Mai joc CS:GO si Minecraft.
De ce iti place sa joci samp?: Pentru ca aici mi-am facut multi prieteni
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Planuiesc sa fac o facultate si sa-mi deschid un restaurant.

Daca un player te intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?: Pentru a face skill la rob trebuie sa dai cat mai multe rob-uri, poti vedea ce skill ai la rob tastand comanda /skill
Daca un player intreaba cum face sa-si ia job-ul de Trucker, ce ii raspunzi?: Pentru a face acest lucru tasteaza comanda /jobs, alege trucker si du-te la checkpoint-ul de pe mapa dupa acea tasteaza comanda /getjob  
Daca un player intreaba cum aplica in factiunea FBI, ce ii raspunzi?:  Intra pe forum wefix.forumgratuit.ro --- aplicatii ---- FBI si acolo poti depunde o aplicatie pentru departamentul FBI
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum