WeFix RolePlay
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
avatar
bosmania
Mesaje : 3
Puncte : 11679
Data de înscriere : 26/12/2017

Aplicatie lider National Guard. Empty Aplicatie lider National Guard.

Mar Dec 26, 2017 6:41 pm
Nume:bosmania
Level:7
Cate ore acorzi serverului?:Tocmai ce am descoperit serverul si planuiesc sa ii acord tot timpul in care joc samp,acesta fiind undeva la 3-4 ore pe zi.
Factiune anterioara:Pe acest server niciuna,ultima factiune de pe alt server:Los Santos Police Departament.
Motivul tau de a fii lider:Vreau sa fiu lider deoarece imi place National Guard si chiar vreau sa fiu eu cel care ii selectioneaza pe cei care intra deoarece vreau ca aceasta factiune sa fie plina de oameni care stiu ce fac si carora le place.
Descriere minim 35 cuvinte:Sunt un baiat pasionat de jocuri multiplayer,mai ales de samp,am si alte hobby-uri cum ar fi baschetul,mersul al sala si altele,sunt o fire amuzanta si carismatica,sociabila,si imi doresc foarte mult sa fiu liderul acestei factiuni.
Te afli pe blacklistul unei factiuni:?Nu,nu ma aflu.
Daca esti pe blacklist esti de acord sa platesti pentru a fi scos?:Nu.
Esti de acord daca nu intri mai mult de 3 zile sa primesti fpunish 40/40?:Da,sunt de acord.
Esti de acord sa dai test de intrare cu admini la 3 greseli esti picat:Da,sunt de acord.
Alte precizari:Nu am alte precizari.
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum