WeFix RolePlay
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
avatar
bosmania
Mesaje : 3
Puncte : 11639
Data de înscriere : 26/12/2017

Aplicatie leader Hitman Agency Empty Aplicatie leader Hitman Agency

Mier Dec 27, 2017 2:23 pm
Nickname: Bosmania
Level: level 16
Warns: 0/3
Ce varsta ai?15
De ce doresti sa te alaturi agentiei?Doresc sa fac parte din aceasta factiune deoarece imi place organizarea acesteia. Cred ca intrarea mea in factiune ar fi o provocare destul de mare la inceput.
Cu ce crezi ca se ocupa membrii agentiei?Hitman Agency se ocupa cu rezolvarea contractelor intr-un mod cat mai silentios si cat mai rapid in schimbul unei sume de bani.
Ai mai facut parte din agentie? Daca da, de ce ai iesit?Nu, nu am mai facut parte.
Prin ce te-ai remarcat pana acum pe server?Prin respectul meu fata de fosta factiune si respectul fata de directiunea acesteia..
Esti constient ca vei fi testat din regulamentul factiunii?Da, sunt constient de asta.
Cate ore acorzi jocului pe zi, fara [/sleep]?3-4 ore
Ai fost banat vreodata? Precizeaza numarul banurilor si motivul acestora.Nu, nu am fost banat.
Descrie-te in cateva cuvinte:Baiat serios, prietenos, cu capul pe umeri, insa cand este de caterinca nu duc lipsa de simtul umorului. Sunt genul de persoana care nu cedeaza usor, sunt capabil sa lucrez in echipa, dar si pe cont propriu. In situatiile dificile, raman calm si incerc sa gasesc o solutie. Nu suport pupincurustii, mincinosii si tradatorii.
Esti constient ca vei fi sanctionat daca incalci regulamentul factiunii?Sunt constient ca voi fi sanctionat daca incalc regulamentul factiunii.
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum